Kurumsal

TİMA Terrace Hakkında

Kısa vadede imza attığımız kapsamlı ve devamlı projelerle TİMA ismini sektörde duyurmayı başarmıştır .

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan TİMA’nin başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olması yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının TİMA’nin profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

Ülkesine değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.

Tima Terrace

VİZYONUMUZ

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek TİMA’nin imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek TİMA’nin vazgeçilmez vizyonudur.

MİSYONUMUZ

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini hedef alan zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektörlerinde öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek TİMA’nin misyon anlayışıdır.

Ortaklarımız

  • Reis Elektronik A.Ş.
  • Temel Uzunay
  • Yaper İnşaat A.Ş.